Krzysztof Kreft zapowiada album “Can We Finish What We Started?”

15 lipca ukaże się pod naszym patronatem medialnym czwarty album Krzysztofa Kreft zatytułowany “Can We Finish What We Started?”.

Album “Can We Finish What We Started?” to już czwarte wydawnictwo Krzysztofa Kreft. To zbiór piętnastu utworów utrzymanych w gatunku pop/country. Wszystkie utwory zostały napisane przez wokalistę oraz Tadeusza Korthals. Płyta zawiera single: “More From You” oraz “Empty Bed”.

fot. okładka płyty

“Zawsze marzyło mi się nagranie płyty w takim klimacie, więc odhaczam kolejne marzenie z listy. Razem z Tadeuszem Korthals staraliśmy się stworzyć utwory, które będą idealnie odzwierciedlały te momenty, które przeżyłem i wierzę, że moi słuchacze odnajdą się w tych historiach. Ktoś mi kiedyś powiedział, że “życie jest jak teksty piosenek country” i coś w tym jest. Ta płyta to paleta emocji: od gniewu do frustracji, przez szczęście, zwątpienie, zawód, furię i wiele innych uczuć. Uważam, że czasami najlepszym sposobem na to, żeby odpuścić jest wrócenie do tamtego etapu i zamknięcie go definitywnie, odcięcie się. To daje możliwość odetchnięcia i spojrzenia z dystansem. Stąd też tytuł. ” – jak informuje Krzysztof.

1 lipca wystartuje pre-order płyty na www.krzysztofkreft.com oraz nastąpi premiera kolejnego singla zapowiadającego album “I Had To Run”.

*****

TRACKLISTA:
1. Hide and Seek
2. More From You
3. I Had To Run
4. Bounce Off The Walls
5. Bones
6. I Don’t Wanna Go Home
7. How Do I Leave Now?
8. Gasoline and Matches
9. Never Been Mine
10. Here I Am
11. Perfect Fit
12. Are You Ready
13. Empty Bed
14. Bronco
15. The Cure
BONUS TRACK: 16. Colder Weather

 

 

Krzysztof Kreft powraca z osobistym utworem “Empty Bed” [PREMIERA]

Leave a Reply