Zosia prezentuje drugi utwór. Posłuchaj singla “Będę Cię kochać”

“Będę Cię kochać” to drugi singiel Zosi, który powstał w wyniku współpracy wokalistki z gitarzystą Łukaszem Chylińskim. Utwór pochodzi z EPki “Zastanawiam się”, która ukaże się latem tego roku.

“Premiera odbyła się w Dzień Dziecka, to nie przypadek, więc proszę Cię – utul swoje wewnętrzne dziecko, jeśli ONO tego potrzebuje, okaż mu czułość i zapewnij, że jest warte wszystkiego, nawet jeśli kiedyś wmówiono mu inaczej i powiedz mu: zawsze będę Cię kochać.”

fot. materiały promocyjne

“Refren piosenki to symboliczna przysięga składana samemu sobie. Dziecko jest ciekawe, kreatywne, zawsze gotowe do przygody, ma gdzieś co myślą o nim inni. Dziś proszę Cię Droga słuchaczko, drogi słuchaczu o jedno okaż sobie miłość. Nie zaniedbasz bliskich, dzieci spokojnie, czy to w ogóle możliwe skoro od lat ostatnią osobą o której myślisz- jesteś Ty? Zostawiam Cię z tą myślą.” – Zosia

ZOSIA, czyli Anna Krasnopolska pochodzi z Łodzi. Wokalistka debiutuje z autorskim materiałem skrywanym dotychczas w szufladzie. Do tej pory dała się poznać m.in. w Konkursie Radia RMF FM, gdzie sama Patrycja Markowska ciepło wypowiedziała się o coverze wykonywanym przez Zosię. W kwietniu tego roku zadebiutowała utworem “Zastanawiam się”.

*****

Muzyka: ZOSIA, Łukasz Chyliński

Słowa: Anna Krasnopolska

Produkcja/mix: Łukasz Chyliński

Perkusja: Błażej Gawliński

Mastering: Robert Szydło

 

 

Zosia debiutuje ważnym utworem “Zastanawiam się”

Leave a Reply