Zosia debiutuje ważnym utworem “Zastanawiam się”

“Zastanawiam się” to debiutancki singiel Zosi, który powstał w wyniku współpracy wokalistki z gitarzystą Łukaszem Chylińskim. Utwór pochodzi z EPki o tym samym tytule. Premiera mini albumu przewidziana jest na przełom wiosny i lata tego roku.

Zanurzając się w swoje wspomnienia, weryfikujemy nasze uczucia, emocje, zdarzenia, co finalnie daje nam poczucia uwolnienia i odcięcia się od ciężkiego bagażu. Bezpowrotnie. – informuje Zosia i dodaje:

“Zastanawiam się” jest najważniejszym i najszczerszym utworem. Długo rozmawialiśmy o aranżu z Łukaszem Chylińskim, który mega wszedł w temat. To w pewnym sensie monolog, który mam nadzieję przerodzi się w dialog.

fot. materiały prasowe

“Zastanawiam się” to podróż do głębin samego siebie, obnażająca z szat społeczny “problem” i wciąż tematu tabu jakim jest depresja.

ZOSIA, czyli Anna Krasnopolska pochodzi z Łodzi. Wokalistka debiutuje z autorskim materiałem skrywanym dotychczas w szufladzie. Do tej pory dała się poznać m.in. w Konkursie Radia RMF FM, gdzie sama Patrycja Markowska ciepło wypowiedziała się o coverze wykonywanym przez Zosię.

*****

Muzyka: ZOSIA, Łukasz Chyliński

Tekst: Anna Krasnopolska

Produkcja muzyczna / mix: Łukasz Chyliński

Perkusja: Błażej Gawliński

Mastering: Robert Szydło

 

Jedna odpowiedź do “Zosia debiutuje ważnym utworem “Zastanawiam się””

Leave a Reply