Justyna Steczkowska z premierowym utworem “D.N.A”!

Po niedawnej premierze płyty “Szamanka”, Justyna Steczkowska zaprezentowała teledysk do nowego singla zatytułowanego “D.N.A”.

fot. materiały prasowe

“Strach jest wszędzie… Mam wrażenie, że przeżywa swoje apogeum. Wszyscy nas straszą, a my ulegamy tej presji… ale jeśli tak zatrzymamy się na chwile i zadamy sobie pytanie, czego tak naprawdę się boimy? będzie nam łatwiej zrozumieć to, że strach to przede wszystkim najskuteczniejsze narzędzie manipulacji. Jeśli raz wpuścimy go do swojej głowy, rozgości się tam jak wielkie panisko, które zacznie rządzić naszym życiem. Więc jak tylko poczujecie, że strach zaczyna nad Wami panować zaśpiewajcie sobie fragment piosenki “D.N.A” – “ODEJDŹ jesteś tylko w mojej głowie…”. Piosenki mają swoją energetyczną moc i potrafią wpływać na nasze życie, a wyśpiewane z emocją i siłą potrafią zmienić bieg wydarzeń. Energia zawsze podąża za uwagą. Zasilajcie swoją energią, to co kochacie, a strachowi zaśpiewajcie piosenkę “D.N.A”. Powodzenia Kochani!” – Justyna Steczkowska

Właśnie artystka obchodzi 50. urodziny, a świętuje je w Opolu. Recital „Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej” został wyreżyserowany przez Bolesława Pawicę.

Justyna Steczkowska w takcie swojej kariery wydała 17 albumów studyjnych i zagrała tysiące koncertów w Polsce i za granicą. Zdobyła najważniejsze nagrody muzyczne: ma m.in. 6 Fryderyków i 2 Wiktory. Jej jubileuszowy recital nie mógłby odbyć się w innym miejscu niż scena opolskiego Amfiteatru. Właśnie tutaj w 1994 roku zdobyła Grand Prix festiwalu, a Irena Santor wypowiedziała o niej często powtarzane pamiętne słowa „Nie zgubmy tej perły”.  W zrealizowanym z rozmachem recitalu, artystka przypomni swoje najważniejsze przeboje m.in.: „Boskie Buenos”, „Grawitację”, „Oko za oko”, „Wrogu mój”.

 

Leave a Reply