Powraca 6 lat po debiucie. Piotr Zioła prezentuje nowy utwór “Błysk”

Od jego debiutanckiej płyty minęło już 6 lat. Piotr Zioła swoje nowe muzyczne otwarcie rozpoczyna w bardzo dobrym stylu, wypuszczając singiel „Błysk” wyprodukowany przez Piotra Emade Waglewskiego. 

Charakter „Błysku” dopełnia pełen symboliki klip. To surrealistyczny obraz, w którym czas i miejsce nie mają znaczenia. Teledysk jest efektem współpracy Piotra Zioły i Marcina Gąski, utalentowanego fotografa młodego pokolenia.

Obok Piotra w klipie pojawiają się osoby znane ze świata mody: Julia Banaś, Natalia Napieralska, Sia, Aleksander Łukowski, Ihor Liubchenko oraz Kacper Kujawa, który razem z Eweliną Oszczypałą odpowiada również za kostiumy i stylizacje.

fot. Zuza Krajewska

Piotr Zioła – wokalista, kompozytor, autor tekstów, niezwykle charakterystyczna postać na polskim rynku muzycznym. Zdobywca nagrody „Fryderyk” za debiutancki album „Revolving Door”. Single z tej płyty – „Safari” i „W ciemno” stały się hitami radiowymi. Piotr Zioła zapraszany był do współpracy przy wielu projektach, nagrywał i występował m.in. z RysamiFlirtiniMiuoshem,

 Wojtkiem Mazolewskim i The Dumplings oraz Albo Inaczej. Artysta zagrał na licznych festiwalach w tym na Open’er Festival i Kraków Live Festival.

Nowy album Piotra Zioły planowany jest na jesień tego roku.

 

Jedna odpowiedź do “Powraca 6 lat po debiucie. Piotr Zioła prezentuje nowy utwór “Błysk””

Leave a Reply