Matka i Córka, czyli Beti i Rara we wspólnym utworze “Skała”

“Skała” to pierwszy wspólny utwór Beti i Rary, czyli Matki i Córki. To piosenka, która ma szczególne znaczenie w Dniu Dziecka.

“Skała” to premierowy utwór Matki i Córki (Beti i Rary), która opowiada o miłości jaka łączy Rodzica i Dziecko.

fot. materiały prasowe

“Piosenkę napisałyśmy z serca o tym co czujemy i pragniemy, aby wypełniała Wasze serca miłością, dając uczucie ciepła i bezpieczeństwa, jakie daje Rodzic swojemu Dziecku a Dziecko bezwarunkową miłość swojemu Rodzicowi. Pielęgnujcie te piękne relacje szczególnie w tym wspaniałym dniu jakim jest Dzień Dziecka.” – jak informuje Beti i dodaje:

“Jestem szczególnie szczęśliwa, że napisałyśmy ją wspólnie z moją córką Katarzyną, ponieważ zapoczątkowało to naszą współpracę, która sprawia mi największą przyjemność, i którą cenie sobie najbardziej na świecie! Bo to wielkie szczęście tworzyć i śpiewać z osobami, które kochasz i są Ci tak bliskie.”

*****

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu telewizyjnego “Aplauz Aplauz” emitowanego na antenie TVN. Pedagog pracująca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym. Twórczyni programu muzykoterapetycznego pt. “Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, wieloletnia nauczycielka muzyki w szkołach masowych.

*****

Muzyka – Beti, Rara Avis, Paweł Stępień

Słowa – Beti, Rara Avis

Produkcja i aranżacja – Paweł Stępień w Lambda Records

Mix i master – Adrian Mitoraj Studio Mitoraj

Wokale nagrano w Record Art Studio Darek Bafia

 

fot. materiały prasowe

Jedna odpowiedź do “Matka i Córka, czyli Beti i Rara we wspólnym utworze “Skała””

Leave a Reply