Tomasz Organek gościem Lady Pank podczas MTV Unplugged

Znamy już pierwszego gościa specjalnego, który pojawi się obok Lady Pank podczas 12. edycji kultowego formatu MTV Unplugged. Na scenie wraz z legendą polskiego rocka wystąpi Tomasz Organek.

MTV Unplugged to kultowy format koncertów MTV, w ramach których topowi artyści przygotowują specjalne akustyczne aranżacje swoich utworów i wykonują je na żywo, „bez prądu”.

Do kolejnej, już 12. edycji polskiej serii MTV Unplugged, która będzie miała miejsce 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax, zaproszono zespół, który ze szczytu nie schodzi od przeszło 40 lat. Nowe brzmienia znanych hitów, a także dwa nowe utwory, w tym „Krokodyle tańczą”, zaprezentuje legendarny Lady Pank.

fot. materiały prasowe

Usłyszymy unikalne aranżacje ikonicznych piosenek polskiego rocka, zwykle kojarzonych z mocnym elektrycznym brzmieniem gitary Jana Borysewicza i elektryzującym głosem Janusza Panasewicza. Oprócz liderów grupy na scenie pojawią się oczywiście Kuba Jabłoński (perkusja) i Krzysztof Kieliszkiewicz (bas). Jednym z gości specjalnych – pierwszym, którego nazwisko ujawniono – będzie Tomasz Organek.

Płyta z rejestrem koncertu oraz relacja z wydarzenia na kanale MTV Polska już jesienią 2022.

 

Leave a Reply