Nova Fala debiutuje utworem “Tańczcie zapałki”!

“Tańczcie zapałki” to debiutancki singiel krakowskiego zespołu Nova Fala. To doskonała propozycja dla miłośników alternatywnego rocka z domieszką synthu i elektroniki.

Tańczcie zapałki” to utwór, który opowiada o sile społeczeństwa i młodego pokolenia. Chcemy by głos młodych osób był słyszalny, a swoją muzyką to wspieramy. Aby osoby stojące z tyłu nie bały się występować w przód ze swoją opinią. Czy będzie to pozytywna energia lub negatywne emocje, tańczące płomienie zapałek pomogą nam wzniecić ogień w sercach ludzi i dodać im odwagi.

Nova Fala to założony październiku 2019 roku zespół alternatywno-rockowy z domieszką synthu i electro. Ich muzyka charakteryzuje się łatwo wpadającymi w ucho melodiami, wyraźnym basem oraz pełnym energii rytmem.

fot. materiały prasowe

“Każdy z nas ma inne korzenie muzyczne, dlatego wszyscy wnosimy do naszej muzyki całkowicie świeże spojrzenie na nasze brzmienie. Połączyła nas miłość do muzyki i do tworzenia czegoś nietuzinkowego, czegoś o czym ludzie będą chcieli mówić.” – jak informuje zespół.

*****

Skład zespołu Nova Fala:

Jakub Walkowicz – wokal, gitara

Karol Cedro – syntezator, wokal wspierający 

Tomasz Płaneta – bas

Mateusz Sitko – perkusja

 

fot. okładka singla

Leave a Reply