“Osiedle”, czyli taneczna niespodzianka od Natalii Szroeder

“Osiedle” to premierowy utwór Natalii Szroeder, który wokalistka wydała siedem miesięcy po premierze albumu “Pogłos”.

Natalia o utworze:
Niespełna 7 miesięcy po oddaniu w Wasze ręce naszego albumu, chciałabym oddać jeszcze spóźnioną jego część. Czułam od długiego czasu, że drzemie w tej pogłosowej galaktyce jeszcze dużo potencjału, i choć już bez „P”, to „Osiedle” właśnie z tego potencjału się zrodziło.
Chyba mogę już zdradzić Wam, że to jedna ze spóźnionych części. Będzie się jeszcze działo, będą niespodzianki. I to wkrótce. Chciałam, by było tanecznie. I mimo klasycznie przemycającego między wersami i dźwiękami smuteczku, chyba jest całkiem tanecznie. Jak na mnie, hehe. Cieszę się, że już wkrótce będę mogła zobaczyć, jak tańczycie do tego pod sceną, zwłaszcza na moim ukochanym bridge’u.
❤
 
Pogłos. Fajnie, że jeszcze trwa, jeszcze wybrzmiewa, jeszcze trochę z nim pobędziemy. Zapraszam Was więc na moje Osiedle. Tańczcie, płaczcie, śmiejecie się razem ze mną. Będę absolutnie zaszczycona. Cmok!

Kolejną niespodzianką dla fanów jest możliwość posłuchania albumuPogłos w najlepszej jakości dźwięku. To pierwsza płyta w katalogu lokalnym Warner Music Poland w całości zmiksowana w technologii Dolby Atmos, która pozwala uzyskać niesamowite efekty dźwięku przestrzennego.

Album Pogłos to drugi album Natalii Szroeder. Krótko po premierze płyta pokryła się Złotem. Single promujące wydawnictwo również uzyskały wyróżnienia – Złoto (Przypływy feat. Ralph KaminskiPara) oraz Platyna (Powinnam?).

 

Leave a Reply