Sara James globalną Ambasadorką EQUAL Spotify z Polski

Sara James jako pierwsza polska artystka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL i najmłodszą w historii w tym gronie. Z tej okazji ukazał się pierwszy w całości anglojęzyczny utwór wokalistki – „My Wave”.

Program EQUAL, mający na celu promowanie równości w przemyśle muzycznym, działa w Polsce od ponad roku, a udział w nim wzięły takie artystki jak sanah czy Daria Zawiałow. Dołączająca do tej inicjatywy w czerwcu Sara James będzie pierwszą globalną ambasadorką z Polski. Jednocześnie wokalistka, która wkrótce będzie obchodzić swoje 14. urodziny, zostanie także najmłodszą ambasadorką EQUAL w historii.

fot. materiały prasowe

Wschodząca gwiazda muzyki pop dała się poznać szerokiej publiczności dzięki wygranej w 4. edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” oraz zajęciu drugiego miejsca w finale Eurowizji Junior w 2021 roku.

1 czerwca, czyli w dniu dołączenia Sary James do programu Spotify EQUAL, ukazał się także jej najnowszy singiel „My Wave”, który jest pierwszym w całości anglojęzycznym utworem wokalistki. W tym miesiącu jej wizerunek pojawi się również na okładce globalnej playlisty EQUAL oraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku.

– To niesamowite, że dostałam szansę reprezentowania tak fantastycznej inicjatywy jak Spotify EQUAL. Równouprawnienie i wspieranie kobiet to dla mnie wyjątkowo ważny temat – dzisiejsze czasy są ciężkie, ze względu na presję, oczekiwania, rywalizację z jaką musimy mierzyć się na co dzień, dlatego to niezwykle istotne, aby podkreślać siłę kobiet i walczyć o to by ta siła była dostrzegana i doceniana – komentuje swoje dołączenie do grona Ambasadorek EQUAL Sara James. 

 

Jedna odpowiedź do “Sara James globalną Ambasadorką EQUAL Spotify z Polski”

Leave a Reply