Sara James. Sukces w amerykańskim Mam Talent i nowy singiel “Taka sama”

Pomimo kolejnych osiągnięć Sara James zapewnia, że czuje się wciąż tą nastolatką, o czym opowiada w swoim najnowszym singlu zatytułowanym „Taka Sama”.

Po tym jak parę miesięcy temu Sara została pierwszą polską globalną ambasadorką programu Spotify EQUAL, mało kto spodziewał się, że chwilę później młoda gwiazda znów zaskoczy nas wielkim sukcesem za oceanem. Ten zaś nadszedł po występie wokalistki w amerykańskiej edycji Mam Talent. Jej wykonanie utworu „Lovely” Billie Eilish zrobiło na wszystkich tak piorunujące wrażenie, że juror Simon Cowell postanowił nagrodzić Sarę Złotym Przyciskiem, który automatycznie zakwalifikował Polkę do półfinału!

fot. Dagmara Szewczuk

I choć kolejny odcinek z udziałem Sary zbliża się coraz szybciej, młoda wokalistka nie zapomniała o tym, by zadbać także o swoich polskich fanów – w sieci właśnie ukazał się najnowszy singiel Sary zatytułowany „Taka Sama”.

Najnowsza piosenka to zdecydowany kandydat do hitu letnich imprez i wakacyjnych wypraw. Taneczny bit utworu bardzo szybko wpada w ucho i ciężko będzie prędko się go pozbyć! Żeby jeszcze bardziej zachęcić słuchaczy do wspólnej zabawy, „Taka Sama” ukazała się razem z lyric video na kanale YouTube Sary, który fani mogą włączyć do wspólnego śpiewania na letnim karaoke.

 

 

Sara James globalną Ambasadorką EQUAL Spotify z Polski

Leave a Reply