Bert Gra z akustyczną balladą “Przedwiośnie”!

Bert Gra powraca tym razem z akustyczną balladą. Utwór “Przedwiośnie” powstał we współpracy z gitarzystą – Tomkiem Witosławskim.

fot. okładka singla

Przedwiośnie” to utwór, który powstał we współpracy z gitarzystą, Tomkiem Witosławskim. To akustyczna ballada. Temat dotyka zjawiska natury i czasu, opowiada o nadziei, która pozwala przetrwać trudne czasy. Utwór powstał jako skutek ich wspólnej refleksji nad tym, co się dzieje wokół nas – pandemia, wojna, zagrożenia. Czasem człowiek jest tym przytłoczony – nie może nic zrobić. Jedyną odpowiedzią jest spokój i nadzieja.

Bert Gra działa od roku 2021 i wydał do tej pory dwa single – “Zegar Tyka” i “Daleko Stąd”. W najbliższych planach artysty jest wydanie dwóch mini albumów (EP) – akustycznego i singlowego.

“Przedwiośnie” to pierwszy singiel z projektu Live „Akustycznie w Ghost Studio”.

“Nazywam się Bertrand, a mój projekt Bert Gra. Gra słów i rytmu, zabawa klimatem. Inspiruję się muzyką polską – sceną popową i alternatywną – jak chociażby Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło, zjawiskami kulturowymi takimi jak Męskie Granie, ale też gwiazdami zagranicznymi jak np. Imagine Dragons czy Bastille. Cenię w muzyce nowoczesny, elektroniczny sznyt, dobry beat i funkowy vibe, a z drugiej strony gitarowe granie i klasyczne, piosenkowe, proste formy. Tym jest właśnie Bert Gra – moją własną muzyczną grą, do której zapraszam teraz Ciebie.”

*****

Muzyka – Bertrand Abramczyk, Tomasz Witosławski
Tekst – Bertrand Abramczyk
Nagranie – Piotr Grzegrzółka, Ghost Rock Studio
Mix i mastering – Michał ‘Bateria’ Bagiński, BAT Studio
Realizacja video – Mariusz Sieńko
Foto i okładka– Mariusz Sieńko
Foto – Radosław Zawadzki

 

Bert Gra powraca z drugim utworem “Daleko Stąd”

Jedna odpowiedź do “Bert Gra z akustyczną balladą “Przedwiośnie”!”

Leave a Reply