Marisol i Agata Gołemberska z nowym singlem “Obojętne”

Utwór “Obojętne” to efekt ponownej współpracy przecierającej eksperymentalno-popowe szlaki producentki Marisol, ze świetnie zapowiadającą się artystką z ramienia wytwórni My Name is New – Agatą Gołemberską.

Obojętne” opowiada o melancholii, która snuje się ulicami rozgrzanego letnim słońcem, opustoszałego miasta. Kiedy masz wrażenie, że wszyscy prócz Ciebie pojechali na wakacje, zostawiając po sobie przytłaczającą pustkę. Zbyt gorące dni ciągną się niemiłosiernie i nie pozwalają myśleć o niczym innym niż o chęci ucieczki z tej sytuacji. Topiący się pod nogami asfalt uniemożliwia jednak jakikolwiek ruch.

fot. Tom Warabida

Singiel “Obojętne” bawi się kontrastem, przeplatając ze sobą letnią depresję, gdy jest już zbyt gorąco i przytłaczająco by odczuwać cokolwiek z hipnotyzującym rytmem, który wprost z mieszkania zabiera na wakacje. Do piosenki powstało zmysłowe video, które idealnie uzupełnia ten „sad and sexy” vibe.

*****

Agata Gołemberska jest wokalistką i producentką muzyczną. W zeszłym roku poprzez wytwórnię My Name is New premierę miał jej debiutancki minialbum „Pryzmat”, będący połączeniem wielu odcieni alternatywnego popu.

W marcu tego roku ukazał się singiel „Obojętne”, do którego zaprosiła wokalistkę producentka Marisol (Agata Solecka), z którą miałyśmy już okazję współpracować przy mojej EP-ce. Singiel „Obojętne” jest zapowiedzią jej debiutanckiego wydawnictwa. To również współpraca artystyczna mająca na celu zwrócenie uwagi w kierunku kobiet w branży muzycznej.

 

fot. okładka singla

 

Leave a Reply