Michał Szczygieł z kolejną odsłoną Sky Session!

Michał Szczygieł zaprezentował podniebne Sky Session nagrane wyłącznie przy użyciu smartfona. W tle można zobaczyć panoramę Warszawy, uchwyconą na 190 metrze stołecznego skyscrapera.

Wyjątkowa live sesja składa się z trzech części. W nowej, koncertowej aranżacji usłyszeliśmy już nostalgiczny „Jakby co”, teraz pora na hitowy singiel „Spontan”, a za tydzień swoją premierę będzie miał „To będzie dobry dzień”. Wszystkie utwory pochodzą z debiutanckiego albumu Michała Szczygła zatytułowanego „Tak jak chcę”.

Pomysł na sesję w takiej formule zrodził się w głowie Michała podczas nagrywania klipu do utworu „Spontan”: – Już na planie klipu marzyliśmy, aby zarejestrować sesję live w spektakularnej lokalizacji, możliwie wysoko, najlepiej z głową w chmurach 😉 – wspomina Michał Szczygieł.

fot. Dagmara Szewczuk

Zdjęcia do Sky Session zostały zrealizowane 21 lutego 2022 r. w Skyfall Warsaw – na 46 piętrze jednego z najwyższych wieżowców w Warszawie. Twórcom zależało, by uchwycić miasto w różnych świetlnych sekwencjach. Każdy utwór został zarejestrowany w innej porze dnia, od świtu do nocy, co było dużym reżyserskim wyzwaniem. W zrealizowaniu tego zadania pomógł smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra, który pełnił na planie rolę głównej kamery.

Michał Szczygieł to jeden z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego domeną jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r utwór „Spontan”, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Tak jak chcę”.

 

Leave a Reply