Patryk Pietrzak prezentuje kolejny singiel “TOTO”

Utwór „TOTO” to kolejny singiel z solowego, debiutanckiego albumu “Ok Boomer”, znanego z Ted Nemeth – Patryka Pietrzaka.

fot. Marcyp

Tak o singlu mówi Patryk Pietrzak:

Singiel i klip “TOTO” to rozliczenia z przeszłością i zakomunikowanie otwarcia się na nowe. Bohater klipu, jak i singla godzi się na przeszłość, uznaje ją za konieczną i nieuniknioną i idzie dalej. Tekst piosenki jest dosyć dosłowną historią miłosną, mogłaby być porozstaniowym hymnem, czymś co nucimy pod nosem chodząc bez celu, zastanawiając się jakie błędy popełniliśmy, ile krzywd wyrządziliśmy, a ile zostało wyrządzonych nam. Czy na pewno jesteśmy aż tak źli jak słyszeliśmy że jesteśmy? Ile istnień po prostu karmi się nami oskarżając nas i krytykując?

Historia przeprowadza nas od wątpliwości na ten temat i bólu z tych rozmyślań wynikającego (często może to być ból niemalże fizyczny), aż do momentu pogodzenia się z tym i oczyszczenia, bardzo ważna jest świadomość braku wpływu na ludzi nas otaczających, możemy wpływać tylko na siebie i powinniśmy o nas samych dbać, nie zapominać o sobie samych, żeby przetrwać. Ta piosenka ma pomagać tym, którzy trwają w momencie przejściowym. Może coś się skończyło w ich życiu na tym etapie i mocno to przeżywają, ten utwór ma im służyć. Zapewniać że idzie nowe. Klip jest wyreżyserowany przez Roberta Drobniucha, twórcę teatralnego, tworzącego spektakle niezwykle estetyczne wizualnie. Dzięki niemu zobaczymy w klipie prace wizualnej artystki Bożeny Ślagi, zanimowane przez Mateusz Dziworskiego. Za zdjęcia odpowiedzialny był Michał Stajniak. 

 

Patryk Pietrzak – “OK Boomer” [RECENZJA]

Leave a Reply