Reflektor ujawnia nowy singiel “Triumf”! Zapowiedź debiutanckiej płyty

“Triumf” to czwarty singiel z pierwszej płyty zespołu Reflektor, która ukaże się już 7 kwietnia. Album “Tętno 92/95” pojawi się pod naszym patronatem medialnym.

Oddajemy w Wasze ręce, a bardziej oczy i uszy tę piosenkę wraz z animacją, którą wykonali dla nas Magdalena Toczek i Dimitris Papadopoulos. – Reflektor

fot. materiały prasowe

Kolejny, czwarty już singiel Reflektora zatytułowany „Triumf”, to opowieść o wzlocie i upadku. O złudnym poczuciu zwycięstwa, ulotnym sukcesie i chwilach chwały, które czasem szybko się pojawiają i równie szybko znikają. Przewrotny i symboliczny tytuł nawołuje również do tego by ponad wszystko pozostać sobą, niezależnie od tego, co się zyskało, a tym bardziej co straciło.

Ciemne, synth pop-rockowe brzmienie utworu dopełnia transowa coda intensyfikując uczucie niepokoju towarzyszące piosence.

*****

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 80 i 90. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości. Debiutancki album zespołu “Tętno 92-95” to materiał eklektyczny, który łączy w sobie zarówno cięższe, jak i lżejsze brzmienie.

“Triumf” dostępny jest także w serwisach streamingowych: https://bfan.link/triumf-1

Album “Tętno 92/95” można zamawiać tu:
https://popcornrecords.pl/kategoria-produktu/reflektor/

 

Reflektor zapowiada debiutancki album! Posłuchaj singla “Od razu”

Leave a Reply