Siostry Melosik z nowym singlem “Wszystko jedno”

“Wszystko jedno” to najnowszy singiel Sióstr Melosik, który pochodzi z ich pierwszego albumu “Znam na pamięć dalszy ciąg”.

W obliczu wydarzeń na Ukrainie piosenka nabiera zupełnie innego wydźwięku. W imieniu wszystkich Twórców wyrażamy nadzieję, że przyniesie ona chwilę wytchnienia i refleksji, oraz że zmotywuje do większej dbałości o relacje międzyludzkie.

Reżyser o klipie: Kiedy dwoje ludzi rozstaje się, bywa, że nie jest łatwo. Droga, jaką człowiek musi przejść, prowadzi często przez dość mroczne i zimne krainy naszej duszy. W teledysku chcieliśmy zilustrować krajobraz takiej wewnętrznej, samotnej wędrówki, która z czasem prowadzi do powrotu do normalności. Mamy szczerą nadzieję, że ta podróż wyda się Państwu malownicza, a obrazy zapadną w pamięć.

fot. materiały promocyjne

Siostry o piosence: To jedyny numer na płycie, którego współtwórcami – zarówno tekstu jak i muzyki – są mężczyźni. Zaangażowanie Marka Marlikowskiego do reżyserii teledysku było naturalnym rozwinięciem tego męskiego pierwiastka. Bardzo nas cieszy, że piosenka wzbogacona jest o męski punkt widzenia na tylu płaszczyznach. Dzięki temu staje się jeszcze bardziej uniwersalna. Myśl o zaproszeniu Julii Kamińskiej zrodziła się podczas koncertu Skubasa, na którym zaśpiewali duet. Kiedy zobaczyłyśmy Julię na scenie, jej energia i wrażliwość wydały nam się bardzo podobne do naszej. Cieszymy się, że zgodziła się wystąpić w klipie, zdejmując z naszych barków trud opowiedzenia tak osobistej historii.

CAŁY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY SINGLA I REKLAM ZOSTANIE PRZEKAZANY NA POMOC UKRAINIE 🇺🇦 http://www.soundline.biz/SiostryMelos…

 

Leave a Reply