Wiktor Dyduła z teledyskiem do “Dobrze wiesz, że tęsknię”

Półfinalista 12. edycji The Voice of Poland Wiktor Dyduła zaprezentował teledysk do debiutanckiego utworu “Dobrze wiesz, że tęsknię”.

W oczekiwaniu na wydanie świeżego materiału, wokalista postanowił zaskoczyć słuchaczy małą niespodzianką i zaprezentował oficjalne wideo do swojego debiutanckiego hitu.

fot. Dagmara Szewczuk

Wiktor Dyduła po dotarciu do półfinału 12. edycji The Voice of Poland dał się zapamiętać jako niezwykle charyzmatyczny i zdolny wokalista, a jego grono odbiorców nawet po zakończeniu programu nie przestaje się powiększać. Debiutancki singiel „Dobrze Wiesz, Że Tęsknię”, który wokalista po raz pierwszy zaprezentował jeszcze w programie, na dobre zadomowił się w największych stacjach radiowych i z miejsca stał się hitem. Fani nie ukrywają, że nie mogą się już doczekać kolejnego utworu, a sam Wiktor również nabrał artystycznego rozpędu i obiecuje nie zawieść słuchaczy swoimi kolejnymi singlami.

W oczekiwaniu na wydanie świeżego materiału, wokalista postanowił zaskoczyć słuchaczy małą niespodzianką i zaprezentował oficjalne wideo do swojego debiutanckiego hitu, które przewrotnie nazwał „słowoklipem”.

 

 

Jedna odpowiedź do “Wiktor Dyduła z teledyskiem do “Dobrze wiesz, że tęsknię””

Leave a Reply