Justyna Steczkowska zapowiada album “Szamanka”

„Szamanka” to 17 studyjny album Justyny Steczkowskiej. To wyjątkowe wydawnictwo, którym artystka pragnie uczcić swój jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. W sieci pojawił się również utwór tytułowy.

Płyta prezentuje łącznie 12 zupełnie nowych utworów oraz jazzową aranżację kultowej „Dziewczyny Szamana”, którą nagrała wraz z wybitnym pianistą – Leszkiem Możdżerem. Wśród całkiem nowych kompozycji słuchacze odnajdą m.in. 5 duetów i 4 wyjątkowe mantry. Justyna Steczkowska do współpracy przy tym albumie zaprosiła niezwykłych artystów. Słuchacze będą więc mogli cieszyć się zarówno głosem Szamanki polskiej sceny muzycznej, jak również: Beaty Kozidrak, Arka Kłusowskiego, LUNY czy Marcina Maciejczaka.

fot. okładka płyty

O wyjątkowości płyty świadczy także sposób jej wydania. Światło dzienne ujrzy zaledwie 1000 limitowanych egzemplarzy – jest to więc gratka dla prawdziwych koneserów muzyki. Co więcej – Justyna Steczkowska w ręce swoich fanów oddaje wyjątkową płytę CD w opakowaniu wielkoformatowym, wyprodukowanym na ekskluzywnym metalizowanym papierze. Całość stylizowana jest na opakowanie krążków winylowych i wzbogacona jest o trójwymiarowe elementy , oraz zdjęcia z teledysków z artystami towarzyszącymi artystę na płycie „” Szamanka „”

Szata graficzna „Szamanki” to dzieło niezwykle utalentowanej, światowej sławy fotograf – Agnieszki Lorek – której prace wyróżnione były m.in. w „Vogue Italy”.

Na koniec należy też podkreślić, że dzięki zaangażowaniu do współpracy kilku producentów płyta z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. W przeważającej większości słuchacze usłyszą na niej „żywe” instrumenty – m.in. smyczki, harfę, fortepian. W przygotowanie swojego jubileuszowego albumu – „Szamanka””  – Justyna Steczkowska zaangażowała wielu muzyków-artystów. Dzięki temu w ręce swoich fanów może oddać wydawnictwo przygotowane na światowym poziomie.

Tracklista:

1. Miej odwagę
2. Między nami (feat. Beata Kozidrak)
3. Uciekinierzy (feat. Arek Kłusowski)
4. Nie poddawaj się (feat. Marcin Maciejczak)
5. Nie mój sen (feat. Luna)
6. Daj mi czas
7. Wolność to ja
8. Dziewczyna szamana (feat. Leszek Możdżer)
9. Szamanka
10. Alleluja
11. Ra Ma Da Sa
12. Modlitwa
13. Amen

 

Leave a Reply