Wiktor Dyduła z nowym utworem „Koło Fortuny”

“Koło fortuny” to druga odsłona twórczości Wiktora Dyduły, który szerzej dał się poznać w programie “The Voice of Poland”.

Choć od debiutu Wiktora Dyduły nie minęło sporo czasu, to wokaliście już udało się namieszać, a najnowszy singiel „Koło Fortuny” zdaje się potwierdzać, że artysta prędko nie zniknie z list przebojów i playlist.

fot. Dagmara Szewczuk

Wiktor Dyduła dał się poznać szerszej publiczności uczestnicząc w 12. edycji „The Voice of Poland”, gdzie przykuł szczególną uwagę widzów swoją charyzmą, poczuciem humoru, no i oczywiście wokalnym talentem. Choć ostatecznie w programie zajął 4. miejsce, to nie stanęło mu to na przeszkodzie, by w stu procentach wykorzystać swój rosnący potencjał.

Debiutancki singiel Wiktora „Dobrze wiesz, że tęsknię” szturmem zawojował większość radiowych list przebojów i był najczęściej słuchanym singlem spośród wszystkich wydanych przez finalistów programu.

Po debiutanckim singlu, artysta solidnie zabrał się do roboty nad solowym materiałem, czego efektem jest najnowszy singiel „Koło Fortuny”. To przebojowa historia o przewrotnym losie, walce o swój sukces i wiarę w sprzyjający los. Utwór napisany i skomponowany przez Wiktora, jest kolejnym, po debiutanckim singlu dowodem na jego duży talent kompozytorski do tworzenia chwytliwych melodii.

To także pierwsza okazja, by ocenić zdolności aktorsko-taneczne Wiktora. Do „Koła Fortuny” powstał bowiem równie energetyczny co sam utwór, teledysk, w którym wokalista pokazuje się widzom w nieco odmienionym, teatralnym wydaniu. Za realizację teledysku odpowiada ekipa WOW Pictures.

 

Wiktor Dyduła z teledyskiem do “Dobrze wiesz, że tęsknię”

Jedna odpowiedź do “Wiktor Dyduła z nowym utworem „Koło Fortuny””

Leave a Reply