Matheo, Shimz i Kasia Popowska w utworze “Wrong Signs”

Na oficjalnym kanale Matheo pojawił się utwór “Wrong Signs” stworzony z Shimzem i Kasią Popowską. “Wrong Signs” to hit znany z filmu “Jak pokochałam gangstera”.

fot. materiały prasowe

“Jak pokochałam gangstera” to film Macieja Kawulskiego, włodarza KSW, który zadebiutował 5 stycznia 2022 na platformie Netflix. Postacią wokół, której zbudowano linię fabularną to trójmiejski gangster “Nikoś” nazywany “ojcem chrzestnym polskiej mafii”. Produkcja okazała się równie hitowa, jak poprzedni film, który produkował Kawulski – “Jak zostałem gangsterem”. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na doskonałą ścieżkę dźwiękową filmu Kawulskiego, za którą odpowiedzialny jest nie kto inny, jak znany ze współpracy z polskimi raperami – Matheo. Polski producent jest odpowiedzialny także za hitowy utwór z poprzedniego filmu Kawulskiego, na którym udzielił się Tymek oraz Waldemar Kasta.

Oglądającym “Jak pokochałam gangstera” do głowy zapadł w szczególności jeden utwór. Jest to “Wrong Signs” z Shimzem i Kasią Popowską, który pojawił się na oficjalnym kanale YouTube Matheo, a już w środę pojawi się na serwisach streamingowych. Na wielu grupach i forach filmowych można było zauważyć zapytania o właśnie ten utwór, którego dotychczasowo brakowało na serwisach streamingowych. “Wrong Signs” to delikatny utwór popowy, w którym iskrząca produkcja doskonale dopełnia się delikatnym głosem Kasi Popowskiej.

Matheo to polski producent działający na scenie od ponad 15 lat. Dał się poznać szerszej publiczności jako producent plyty Esende Myflon Tedego, a następnie współpracował donGURALesko, Sobotą, Popkiem i wieloma innymi artystami. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za płytę Nitro z Majorem SPZ i Ostry Sos z Wac Toja.

Leave a Reply