“Gdybyśmy” Natalii Lesz promuje film “Gierek”

Już wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie film „Gierek”. Piosenką promującą tę produkcję został utwór “Gdybyś” w wykonaniu Natalii Lesz.

To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2022 roku. Historia człowieka, którego nazwisko słyszał każdy, ale mało kto zna jego prawdziwą historię.

Tajemnice wspólnego życia, widzianego oczami żony i matki Edwarda Gierka po raz pierwszy trafiły na duży ekran. W filmie występują między innymi: Michał Koterski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Sebastian Stankiewicz, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Ewa Ziętek, Jan Frycz, Filip Tłokiński, Krzysztof Tyniec, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Cezary Żak.

fot. materiały prasowe

Natalia Lesz, aktorka i wokalistka jest związana z tym projektem w podwójnej roli: gra Stellę, która mogła mieć romans z Pierwszym Sekretarzem, a także wykonuje piosenkę „Gdybyśmy”, napisaną do tego filmu z Mikołajem Milcke i Marcinem Kuczewskim.

„Przy tym projekcie połączyłam swoje dwie największe pasje: film i muzykę. Moja bohaterka, Stella jest osobą fikcyjną, ale wiem, że istniały plotki, o rzekomym romansie Gierka z pewną ówczesną divą. Ich domniemana relacja była dla nas największą inspiracją. I chociaż urodziłam się już w czasach po Gierku, temat miłości i komplikacji z nią związanych jest uniwersalny” – mówi Natalia.

 

Utwór “Na zakręcie” w interpretacji Natalii Lesz

Leave a Reply