Voice by Yush ze interpretacją piosenki “Gloria”

Uczniowie Voice by Yush pod opieką wokalisty Łukasza Juszkiewicza (znanego chociażby z The Voice of Poland) przygotowali piosenkę świąteczną “Gloria” z repertuaru zespołu TGD.

VOICE by YUSH – szkoli i rozwija pasję wokalną dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jej siedziba mieści się w Kamienicy W18 w Ciechanowie.

Właściciel szkoły, Łukasz Juszkiewicz, jest zarazem certyfikowanym trenerem wokalnym, przypomnijmy że szersza publiczność zna go jako półfinalistę z III edycji programu The Voice of Poland w drużynie Marka Piekarczyka. Artysta został także wyróżniony w programie Szansa na Sukces Opole 2019. Jest Laureatem Festiwalu piosenki Literackiej OFPA w Rybniku. Na Festiwalu lat 60. i 70. “Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” otrzymał I Nagrodę od Prezesa ZAiKSu Janusza Foglera.

fot. Karolina Rekosz

Oprócz swoich projektów i przygotowania solowego repertuaru na płytę, koncertował z Marcinem Wyrostkiem i Corazon (również symfonicznie) jak i współpracuje z innymi znanymi artystami w Polsce. Ostatnio wydał singiel „Twój czas“ z wytwórnią Delphy Record.

Twierdzi, że kształcenie wokalistów to przede wszystkim indywidualna praca nad emisją głosu, interpretacją tekstów i technika wokalna. Szkoła organizuje warsztaty wokalne – do tej pory gościli Monikę Urlik, Elżbietę Zapendowską, Matteo Mazzuca oraz Julitę Zielińską. Bierze udział w wielu wydarzeniach kulturalnych, przygotowuje do festiwali, a także współpracuje z wieloma placówkami w kraju.

*****

Uczniowie Voice by Yush zdobywają liczne nagrody na Festiwalach Ogólnopolskich i nie tylko. Ze swoim trenerem wokalnym nagrali już trzy płyty w projekcie „DUETY”, ale na tym nie koniec. Szykują wiele niespodzianek na przyszły rok, nawet takich o zasięgu ogólnopolskim. Natomiast na te święta postanowili przygotować i podzielić się ze wszystkimi piosenką świąteczną TGD „Gloria”. Jak sami twierdzą składają nam w ten sposób życzenia cudownych Świąt wśród bliskich oraz uśmiechu na twarzach i radości na cały nadchodzący rok 2022.

 

fot. Karolina Rekosz

Leave a Reply