XMAS LIVE SESSION zespołu Tulia

Przez kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, aż do Wigilii, zespół Tulia publikował wersje koncertowe swoich zimowych utworów oraz pastorałek i kolęd z najnowszego albumu „Nim gwiazda zgaśnie”, w tym tytułowy singiel. Wokalistkom towarzyszy grupa uzdolnionych i uznanych muzyków.

Tak zespół TULIA komentuje świąteczną akcję:
– Koncert naszych zimowych piosenek i pięknych kolęd w Waszym domu? Właśnie taką niespodziankę przygotowałyśmy dla Was na Święta! Codziennie dodajemy kolejne nagranie live, by umilić Wam czas świątecznych przygotowań i oczekiwania na Pierwszą Gwiazdę. Mamy nadzieję, że poczujecie atmosferę dobra i przyjaźni, jaka towarzyszy nam, gdy wspólnie występujemy.

fot. okładka płyty

Nagranie zostało zarejestrowane 11 grudnia tego roku w Chorzowie. Za sprawą XMAS LIVE SESSION Tulia zachęca do udziału w trasie koncertowej „(Nie tylko) świątecznie”, która będzie trwała w grudniu i styczniu. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze kolędy i pastorałki, utwory w klimatycznych, zimowych aranżacjach oraz piosenki z autorskiej płyty „Półmrok”. Koncerty odbędą się między innymi w Szczecinie, Żywcu czy Nysie. Więcej terminów i informacji można znaleźć w social mediach zespołu. 

 

Leave a Reply