ROSALIE. w wyjątkowej odsłonie dla „The Circle° Sessions”

ROSALIE. jako pierwsza polska wokalistka wzięła udział w „The Circle° Sessions”. Artystka wykonała tytułowy utwór z albumu „IDeal”.

„The Circle° Sessions” to prestiżowy cykl prezentujący wykony live najciekawszych artystów z całego świata, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każda live sesja realizowana jest w innej, oryginalnej lokalizacji. W tym roku po raz pierwszy do udziału w tej wyjątkowej produkcji została zaproszona dwójka polskich artystów, w tym m.in. ROSALIE.

„Ideal”, pochodzący z albumu o tym samym tytule, to jeden z dwóch numerów, które zaprezentowała ROSALIE. Odsłona druga już niebawem! Oba wykonane utwory będzie można usłyszeć live jeszcze w tym roku podczas SO IDEAL Tour. Będzie to seria limitowanych koncertów, które odbędą się w wyjątkowych miejscach.

fot. materiały prasowe

Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy (Adam Świerczyński – bass, Tymek Krajniak – perkusja, Tomek Sołtys – klawisze) uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski.

1.12 – Warszawa, Jassmine
4.12 – Gdański Teatr Szekspirowski
12.12 – Poznań, Pawilon

 

Leave a Reply