Nowy singiel i teledysk ARS LATRANS Orchestra „Tajne sztuczki”

“Tajne sztuczki” to kolejny singiel z wyjątkowej płyty ARS LATRANS Orchestra, w skład którego wchodzą: Odet, runforrest, Kuba Tracz (Bass Astral x Igo), Jakub Wojtas (Clock Machine/kidei), Kuba Jaworski (Gypsy and the Acid Queen), Maciej Kwarciński (Hyper Son), Nikodem Dybiński (dybiński), Piotr Wykurz (Clock Machine/kidei).

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści wzięli na warsztat emocje rodzące się w obliczu  miłości.

fot. okładka płyty

 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: Bass Astral [Kuba Tracz], runforrest [Grzegorz Wardęga], Odet [Aleksandra Dąbrowska], dybiński [Nikodem Dybiński], Gypsy and the Acid Queen [Kuba Jaworski], Clock Machine/kidei [Jakub Wojtas i Piotr Wykurz].

„Tajne sztuczki” czyli kolejny singiel ARS LATRANS Orchestra, to zaproszenie do ARSowej sypialni, w której dzieje się magia i niemałe przyjemności. Jest to lekka opowieść o rozkoszy i przyciąganiu się dwóch ciał. Opowieść o namiętności i pożądaniu, o cielesności i metafizyce. Zupełnie wprost, nasza historia o sztuce miłości, gdy nikt nie patrzy.

Teledysk do utworu “Tajne Sztuczki” został złożony z archiwalnych nagrań VHS, zarejestrowanych podczas obozów twórczych, kiedy wymyślaliśmy oraz nagrywaliśmy piosenki na płytę “Sztuka Miłości”.

*****

Twórcy ogłosili ostatnio swoją pierwszą w historii trasę koncertową. 
Album „Sztuka Miłości” jeszcze tej jesieni na żywo usłyszeć będzie można w:

4.12 – Warszawa (Praga Centrum)

5.12 – Wrocław (Klub Łącznik)

9.12 – Katowice (Królestwo)

11.12 – Kępno (Gramophone)

12.12 – Gdańsk (Drizzly Grizzly)

 

Leave a Reply