Malwina Ciesielska debiutuje singlem. Posłuchaj utworu “Nowe”

Kilka dni temu Malwina Ciesielska zaprezentowała debiutancki singiel “Nowe”. Twórcą piosenki jest ceniony kompozytor i producent – Mateusz Krautwurst. Ciekawostką jest, że nie tak dawno młoda wokalistka została wyróżniona w programie “Szansa na sukces”.

Malwina Ciesielska została niedawno wyróżniona w “Szansie na Sukces”, a niespełna dwa tygodnie po telewizyjnym występie wydaje debiutancki singiel “Nowe”.

Malwina wielokrotnie brała udział w warsztatach wokalnych i teatralnych organizowanych przez Wakacje Artystyczne, gdzie poznała przyjaciół, z którymi może dzielić muzyczną pasję. Wśród nich ma dziś również fanów. Jednym z nich jest z pewnością Mateusz Krautwurst, który napisał dla Malwiny premierową piosenkę.

fot. materiały prasowe

– Malwina śpiewa niezwykle emocjonalnie, a zarazem subtelnie, pięknie bawiąc się frazą. Cieszę się, że śpiewa piosenkę, w której słychać fuzję muzyki filmowej i ambitnego popu. W nagraniach wzięli udział Damian Marat, Łukasz Chyliński, Marcin Kajper oraz Agata Ciesielska i Aniela Mazur, również związane z Wakacjami Artystycznymi – tłumaczy producent muzyczny singla.

– W nagraniach wziął też udział Mateusz Pliniewicz, z którym znamy się z licealnych czasów, a który już wtedy był genialnym muzykiem. – podkreśla Mateusz Krautwurst.

W życiu każdego człowieka zdarzają się chwile kiedy rzeczywistość go przytłacza. Życie codzienne, trudne doświadczenia sprawiają, że chciałoby się zacząć wszystko od nowa. Nowy start nie oznacza, że będzie łatwo, ale każdy z nas jest silniejszy o wydarzenia, które są już za nami. Potrzeba wielkiej siły i mądrości, żeby iść dalej i nie popełniać dawnych błędów. Każdy z nas jest nieidealny i boryka się z wyzwaniami.

– Przesłaniem mojego debiutanckiego singla „NOWE” jest autorefleksja. Chwytam myśl o tym, co jest w życiu najważniejsze. To nadzieja, że wszystko przed nam i że nie można się poddawać. – wyznaje Malwina Ciesielska.

Malwina już jako sześciolatka uczęszczała na zajęcia zespołu ludowego w Łowiczu, gdzie stawiła pierwsze kroki na scenie. Z wdzięcznością podchodzi do wsparcia, jakie otrzymuje od bliskich i przyjaciół. 1 listopada otrzymała wyróżnienie po swoim występie w “Szansie na Sukces”, a od kilku miesięcy współpracuje również z Voice Office. Zanim usłyszymy jak śpiewa na nadchodzących nagraniach, już dziś teraz możemy posłuchać utworu “Nowe”.

Singiel “Nowe” dostępny jest w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/malwina_ciesielska_nowe

 

 

Leave a Reply