VBS z Michałem Szczygłem w utworze “Lunapark”

Ta płyta to Twój bilet do lunaparku. Wraz z premierą nowego albumu VBS w sieci ukazał się promujący wydawnictwo teledysk zrealizowany do tytułowego singla “Lunapark”. W numerze gościnnie pojawił się Michał Szczygieł –finalista programu The Voice of Poland.

Za realizację klipu „Lunapark” odpowiedzialny jest Maciek Głaz, w nagraniach udział wzięli Ewelina Łęczyńska, Emilia Kostyk i Mikołaj Litwińczuk.

fot. Alan Kurc

“Jechałeś w życiu kiedyś tak szybko, że omal nie wypadłeś z torów? Wydawało Ci się, że byłeś tak wysoko, że mogłeś dotknąć Pana Boga, a jednocześnie upadek był bliżej niż dalej? Czy byłeś kiedyś w strasznym domu, który właśnie przez Ciebie stał się domem strachów? Albo czy robiłeś wśród znajomych za nieśmiesznego klauna z depresją? A może, ustrzeliłeś jej kiedyś misia a potem sam nosiłeś w sercu kule? Ja tak… i zabieram Ciebie ze sobą. Ta płyta to Twój bilet do lunaparku. Włóż do odtwarzacza i zapnij pasy. Życie to Lunapark!”–mówi o albumie VBS.

VBS to pochodzący z Suwałk raper i producent. Mający zaledwie 22 lata artysta, ma już na swoim koncie wielomilionowe wyświetlenia. „Lunapark” to po albumach „Orange shower” i nagranym wspólnie z Przyłu „SUR” jego trzecia legalna płyta. Poza tytułowym singlem wydawnictwo promowały kawałki „Nad rozlanym Danielsem” i „Amnesia”.

 

Dodaj komentarz