Zalewski i Pezet w numerze “Francuskie filmy”

Zaskakująca współpraca zapowiadająca najnowszy album Favsta i Gibbsa. W numerze “Francuskie filmy” spotykają się Zalewski i Pezet.

Teledysk „Francuskie filmy” to estetyczna podróż przez kino gatunkowe – od francuskiej Nowej Fali, przez noir po film grozy. Zalewski zabiera nas na przejażdżkę, po drodze prezentując kolejne wątki niepokojącej i mrocznej historii. Jednym z bohaterów tajemniczej intrygi okazuje się Pezet. Teledysk wyreżyserował Filip Bartczak.

fot. materiały prasowe

Singiel „Francuskie filmy” zapowiada album Favsta i Gibbsa „Hample”, który ukaże się w październiku. Wydawnictwo do tej pory było promowane singlami z gościnnymi udziałami Kiełasa, Szpaka oraz Kukona.

 

Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji. Nocna jazda samochodem to sposób na odreagowanie, przemyślenie spraw lub po prostu klimatyczną zabawę. Atmosferę buduje muzyka w głośnikach. To ona podbija emocje, nastraja do jazdy. Z takich emocji zbudowany jest album „Hample”.

 

Leave a Reply