„Prócz Ciebie, Nic” z repertuaru Krzysztofa Kiljańskiego (feat. Kayah) w wykonaniu Three Of Us

To już kolejny cover w wykonaniu zespołu Three Of Us. Tym razem grupa odświeżyła piosenkę “Prócz Ciebie, Nic”, pamiętny przebój Krzysztofa Kiljańskiego, który artysta nagrał z Kayah.

Piękna ballada o miłości i przemijaniu. O tym, jak ważna jest obecność drugiej osoby, która w najtrudniejszych chwilach jest dla nas ogromnym wsparciem i oddechem pośród trudności i wyzwań, jakie szykuje nam los. – Three Of Us

Three of Us – Ewa, Romek i Tomek to projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji. Połączenie charyzmy, spójnego stylu, radości, dojrzałości, autentyczności i miłości do muzyki, a także cierpliwości i konsekwencji w dążeniu do zdobywania muzycznych „szczytów”.

fot. materiały prasowe

 

Poznali się w „Bitwie na głosy”, wygrali pierwszą edycję konkursu radia RMF FM „Twoje 5 minut”. 

Serca polskiej publiczności zdobyli na początku 2021 roku, debiutując singlem „Szklany sufit”, który przez 12 tygodni gościł na Airplay, będąc drugim, najczęściej granym polskim utworem w rozgłośniach radiowych. A to przecież wciąż początek ich muzycznej drogi.

A 4 września, w konkursie „Premier”, podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu „Szklany sufit” będzie rywalizować o nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez publiczność w głosowaniu sms-owym oraz nagrodę jury.

 

Leave a Reply