Natalia Szroeder i jej nowy utwór “Para”

Nowy singiel „Para” to kolejna odsłona zbliżającego się, drugiego albumu Natalii Szroeder. Do piosenki powstał teledysk, który w symboliczny sposób oddaje sens utworu.

fot. Dagmara Szewczuk

To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty. Ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później. I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące. Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staje się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre. Czy też macie tak? A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć. Hehe. No i znów patos. Sorki! Trzymajcie się i uważajcie na siebie.” – Natalia

Przypomnijmy, że dotychczas ukazały się single „Powinnam?”, „Połóż się tu” oraz „Przypływy” – wspaniały duet z Ralphem Kamińskim. Mieliśmy szansę usłyszeć ten utwór, wykonany na żywo podczas Gali rozdania nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk 2021.

 

Leave a Reply