Piotr Prysiaznik prezentuje kolejny utwór. Posłuchaj singla “Ogrodów czar”

Ballada “The Charm of the Gardens – Ogrodów czar” to kolejny utwór Piotra Prysiaznika z powstającego właśnie albumu ,,Otwórz mój świat”. Do piosenki powstał teledysk.

Utwór powstał w trudnym czasie pandemii i opowiada o bolesnym dla nas okresie pożegnań z naszymi bliskimi, przyjaciółmi oraz z wszystkimi, których kochamy. ,,The Charm of the Gardens” jest jednocześnie medytacją i formą wniknięcia w siebie – to muzyczne spotkanie z wewnętrznym dzieckiem, które jest w każdym z nas. ,,Nadziei czas” to motto tej piosenki!

fot. materiały prasowe

Piotr Prysiaznik jest producentem i autorem tekstów, obecnie mieszka w Berlinie.

 

„Ogrodów czar” to drugi singiel z obecnie powstającego albumu ,, Otwórz mój świat”, na który złożą się kompozycje o różnorodnym zabarwieniu muzycznym i tekstowym.

Piotr Prysiaznik prezentuje się nie tylko jako artysta, ale także jako autor tekstów i kompozytor. Jego największą inspiracją jest sentyment do syntezatorów lat 80-tych oraz fascynacja brzmieniami perkusji.

Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: 

*****

Słowa: Piotr Prysiaznik
Muzyka: Piotr Prysiaznik Mix i Mastering: Hugiz Records Tomasz Moskalski Nagrania zrealizowano w Gierkestudio Berlin Realizacja wideo: Rotorvideos

 

Leave a Reply