Leepeck feat. Wojtek Mazolewski w utworze “Marsjanie”

“Marsjanie” to nowy singiel zapowiadający drugi album Leepeck’a pod tytułem “Na Mnie Już Czas”. Gościnnie w utworze pojawił się Wojtek Mazolewski.

fot. Marceli Kuran

Tym razem Leepeck, zaprosił do współpracy Wojtka Mazolewskiego, który ogrzał marsjańskie pustkowia ciepłym basem. Energiczny numer skłaniający do refleksji. Klip do utworu został zrealizowany na Islandii, co pozwoliło oddać duszę tej piosenki. 

Leepeck o singlu:

Często myślę o tym jaki czeka nas los. Nas. Ziemian. I o tym, że chciałbym stąd uciec. Dokąd zmierzamy? Dlaczego nie potrafimy się porozumieć? Skąd tyle nienawiści, chciwości i hipokryzji? 

Tyle głupoty. Czy możemy uciec sami przed sobą?  Może tacy po prostu jesteśmy? Nie wiem, ale wiem, że jest w nas też piękno, miłość i ta chwila, która wszystko zmienia. I może ktoś, kiedyś popatrzy na nas jakimi byliśmy i powie, że to wszystko miało sens…

Leepeck naprawdę nazywa się Piotr Lipka – jest kompozytorem, autorem tekstów, wokalistą. Pierwsze sukcesy na rynku muzycznym odniósł z zespołem Bohema (w 2007 roku, zespół otrzymał nagrodę Superjedynki w kategorii „Płyta Rock”). W 2017 roku nagrał pierwszy solowy album „Borderline”, który zebrał bardzo przychylne recenzje. Leepeck, brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festival czy XII Przystanku Woodstock.

“Marsjanie” to kolejna po “Alicji”, “Carli” i tytułowym “Na Mnie Już Czas” zapowiedź drugiego albumu Leepeck’a, który ukaże się już 10 września.

Wśród gości zaproszonych do współpracy przy albumie, oprócz Wojtka Mazolewskiego znalazły się też Anita Lipnicka i Natalia Przybysz. Produkcją płyty zajął się Jurek Zagórski, który odpowiada też za brzmienie płyt Natalii Przybysz, Muńka Staszczyka czy Krzysztofa Zalewskiego.

 

Leave a Reply