Bartek Deryło prezentuje utwór “Burza”. Obejrzyj klip z Alicją Szemplińską

Bartek Deryło znany z programu „The Voice Of Poland” zaprezentował nowy singiel zatytułowany “Burza”. Utworowi towarzyszy wyjątkowy, tajemniczy teledysk z gościnnym udziałem Alicji Szemplińskiej.

W 2019 roku Bartek Deryło dotarł do półfinałowego odcinka live X edycji programu „The Voice Of Poland”. Podbił wtedy serca publiczności i trenerów – na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek nagrał z nim singiel „Kompas”.

Teraz Bartek przedstawia nowy, solowy singiel zatytułowany „Burza”, który zapowiada jego solowy album. Piosenka jest bardzo osobistą historią – próbą przekazania w kilku wersach skrajnych emocji, które towarzyszyły artyście w kilku konkretnych sekundach jego życia.

fot. materiały prasowe

“Jest to utwór o strachu połączonym z wielką radością, o niedowierzaniu, który miesza się ze stresem. Zawsze staram się, aby moje utwory były jak najpełniejszym odwzorowaniem zebranych we mnie emocji. Kolejny raz pozwoliłem im się skumulować i wybuchnąć. W ten czerwcowy dzień mam nadzieje, że oszczędzą Wam one deszczu i piorunów.” – jak informuje wokalista

*****

Singiel Bartka Deryło „Burza” jest dostępny w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/BartekDeryloBurza

 

fot. materiały promocyjne

 

Leave a Reply