Sonia Maselik jakiej nie znaliście! Posłuchaj nowego singla “Bla Bla Bla”

„Bla Bla Bla” to nowa propozycja Soni Maselik. Tym razem artystka czerpie z klasycznego, radiowego popu, dodając od siebie poczucie humoru i pozytywne przesłanie. A to wszystko z dużym dystansem do własnej osoby. Dopełnieniem całości jest wyjątkowy teledysk.

W duchu poprzedniego singla „Do przodu”, wokalistka robi kolejny krok naprzód w swojej karierze i świadomie rozpoczyna eksperymentowanie swoim dziewczęcym wizerunkiem oraz estetyką retro.

fot. Dawid Ziemba

Sonia Maselik bierze czynny udział w pisaniu oraz komponowaniu swoich utworów, tym razem utwór powstał we współpracy z The Foxxes Music oraz Kamilą Witek.

 

„Bla Bla Bla” to numer, który nosi za sobą proste, lecz uniwersalne przesłanie, aby nie tkwić w toksycznych relacjach i znaleźć w sobie pewność siebie, która pozwoli ruszyć dalej i nie oglądać się za siebie.

Piosence towarzyszy vintage’owy, niezwykle barwny teledysk wyreżyserowany przez Dawida Ziembę (nominowany do Fryderyka 2020 za teledysk Zuzy Jabłońskiej „Powiedz mi to w twarz”). Wokalistka z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka wciela się w zaślepioną miłością (dosłownie) bohaterkę, która kończy relację ze swoim chłopakiem.

Choć pochodząca z Piekar Śląskich wokalistka tworzy muzykę już od wielu lat, to rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. „Nie mów nic nikomu” – pierwszy singiel wydany pod szyldem Sony Music Poland – z tygodnia na tydzień stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych. Nowy singiel „Bla Bla Bla” ma w sobie wszystko, co potrzebne, aby powtórzyć ten sukces.

*****

Sonia Maselik – to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Zdobywczyni wielu wyróżnień oraz nagród na konkursach ogólnopolskich za własną twórczość artystyczną. Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach). Jej singiel „Nie mów nic nikomu” z końcem 2020 roku stał się jednym z najchętniej granych utworów w polskich stacjach radiowych. Sonia Maselik to na co dzień również nauczycielka języka angielskiego. Czuje się dobrze zarówno w polskich utworach, jak i w anglojęzycznym repertuarze. Lubi sport, gotowanie, zwierzęta oraz dobre kino. Nie pochodzi z muzycznej rodziny, ale miłość do muzyki była w niej zawsze. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w wieku dziesięciu lat, gdy babcia wysłała ją do domu kultury w rodzinnym mieście na pierwsze lekcje pianina. Później pasja do instrumentu zamieniła się w pasję do śpiewania. Z wiekiem wokalistka bardzo eksperymentowała ze swoją muzyką (śpiewała jazz, blues, funk, rock), choć jak sama przyznaje, od zawsze największą miłością darzyła muzykę pop.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply