Muzyczna premiera Hybrid Session. Kashia i Ola Duda w utworze “Cała ja”

HYBRID SESSION to projekt tworzony i prowadzony przez pianistkę, kompozytorkę i producentkę muzyki Kashię. Premierową muzyczną odsłoną tej działalności jest utwór “Cała ja” nagrany wspólnie z wokalistką Olą Dudą.

KASHIA – jest pianistką, kompozytorką oraz producentką muzyki. Swoją przygodę z dźwiękami zaczęła w szkole muzycznej w wieku 6 lat. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Dwa nurty muzyczne, które są jej największą inspiracją to muzyka filmowa oraz muzyka elektroniczna (w dużej mierze EDM).

fot. materiały prasowe

W przeszłości brała udział w różnych muzycznych projektach takich jak Child of Classic and Dubstep czy też ShiftersMind. Jest laureatką m.in. konkursu na remix utworu organizowanego przez artystę Glaca z zespołów Sweet Noise, My Riot.

Uczestniczyła w festiwalach i wydarzeniach takich jak Pralnia Elektroniczna, Kaskada Festival, Skrillex Night, Prodigy Night, Poznań Game Arena, Boski Fest, Silesia in Love Festival jako muzyk, DJ-ka oraz producentka muzyki elektronicznej.

Aktualnie tworzy własny artystyczny projekt muzyczny pt. HYBRID SESSION, w którym skupia się na tworzeniu i łączeniu muzyki elektronicznej z muzyką filmową oraz sztuką wizualną.

*****

HYBRID SESSION to projekt tworzony i prowadzony przez pianistkę, kompozytorkę i producentkę muzyki Kashia. Inicjatywa ta zakłada łączenie różnych styli z gatunku muzyki elektronicznej, hip-hopowej, rockowej i filmowej z elementami sound designu. HYBRID SESSION za swój cel stawia także promocję innych artystów, m.in. wokalistów. Inicjatywa wspiera również szeroko pojęte sztuki wizualne – od malarstwa po teledyski.

Najnowsza premiera w ramach projektu HYBRID SESSION to kolaboracja dwóch niezależnych artystek: wokalistki Oli Dudy oraz producentki muzyki Kashi. Utwór powstał w konwencji muzyki filmowej z elementami elektroniki. Opowiada o samotności, smutku, ale również nadziei, bliskości i miłości. Całości dopełnia mashup video w formie muzycznego tła. Za tekst utworu odpowiada Monika Górny, tekściarka która współpracowała min. przy tworzeniu tekstów do projektu iWojtek. Premiera singla odbyła się 29 kwietnia 2021.

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply