Premierowy utwór “Pull UP” Kamila Bednarka!

Singiel „Pull UP” zapowiada premierę najnowszego albumu Kamila Bednarka, która zaplanowana jest na pierwszą połowę 2021 roku. To kolejna propozycja artysty, którą przygotował wspólnie z Janem Smoczyńskim.

“Kochani! Mam nadzieję, że przechwycicie dla siebie i być może kogoś ze swoich znajomych z tego utworu to co udało się przekazać za pośrednictwem muzyki i obrazka najlepsze. Bądźcie silni i mądrzy w decyzjach jakie podejmujecie! Nie bójcie się zatrzymać i krzyknąć wszem i wobec „pull up”!
Za pośrednictwem tego utworu przesyłam Wam dużo siły i wiary w dobro.” – Kamil Bednarek

W lutym 2021 poznaliśmy też inna nową propozycję wokalisty. Był nim utwór “Prosto w twarz”, o którym wtedy Bednarek mówił:

“Na każdym etapie naszego życia towarzyszą nam ludzie. Są to relacje, które pielęgnujemy często od najmłodszych lat… Są też te nowe, w których budowanie zaufania zajmuje nam wiele czasu. Bez względu na to jak długo kogoś znamy, niektórzy inspirują, są wsparciem w trudach codzienności i w najtrudniejszych momentach naszego życia. Inni zaś cieszą się z naszych chociażby najmniejszych niepowodzeń czerpiąc z tego satysfakcję…( o rozmowach „za plecami” nie wspomnę!). Życzę Wam, abyście zawsze mieli wokół siebie Takich, którzy powiedzą co myślą prosto w oczy! Ci, którzy nie mają w sobie na tyle odwagi i honoru radzę wykluczyć ze swojego życia zanim będzie za późno! SIŁA! :)” .

 

 

Leave a Reply