Pawbeats i Bisz we wspólnym utworze “Niemożliwość pożegnań”

Po 9 latach słuchacze Pawbeatsa i Bisza doczekali się kolejnego utworu bydgoskiego duetu. „Niemożliwość pożegnań” to czwarty singiel z płyty „NOCNA”. Utwór z gościnnym udziałem Bisza został zarejestrowany metodą „na setkę” wraz z zespołem Pawbeats Orchestra.

“NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi – autor pozostał konsekwentny i zapowiada, że na płycie pojawią się zarówno raperzy, wokaliści jak i instrumentaliści, ale dokładny skład i tracklista zostaną ujawnione dopiero w czasie premiery. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

fot. materiały prasowe

Pawbeats zaplanował premierę albumu w dzień swoich 31. urodzin – 23 maja, natomiast premiera sklepowa przewidziana jest na 25 maja 2021. Przedsprzedaż uruchomiona została na stronie www.pawbeats.com

Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt “Utopia”, “Orchestra”,“Chakra” w duecie z Kalim, czy też wydanej w 2018 roku „OUT”. Zbliżająca się “NOCNA” to piąte wydawnictwo twórcy. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło status Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Bisz – Wilk Chodnikowy, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorskie Utopia i Chakra. Pawbeats jest założycielem zespołu Pawbeats Orchestra – pierwszego w Polsce producenckiego zespołu łączącego rap, muzykę popularną oraz symfoniczną.

 

Leave a Reply