Fizyczna premiera płyty “Nie to samo” składu STYL I STYKA!

Płyta “Nie to samo” składu STYL I STYKA, która ukazała się pod naszym patronatem medialnym, w końcu jest już dostępna w fizycznej wersji.

Chłopaki ze składu wyjątkowo ogłosili premierę albumu najpierw na platformach streamingowych, lecz zdecydowali się na wydanie go również w formie tradycyjnej. Uwaga – ta płyta to edycja limitowana, więc to naprawdę łakomy kąsek dla kolekcjonerów.

Ich ponowna współpraca, przyniosła bardzo ciekawy rezultat, a dowodem na to są pełne wigoru kawałki, które znalazły się na tej płycie. Artyści, którzy nagrywają jako skład STYL I STYKA odznaczają się niemałą kreatywnością. Każdy z nich tworzy wiele indywidualnych projektów m.in. piszą książki, tworzą filmy i teledyski, dogrywają się do albumów czołowych reprezentantów polskiej sceny.

Płyta “Nie to samo” cechuje się klasycznym, oldschoolowym klimatem, który sięga do hip-hopowych korzeni.

Stroną muzyczną tym razem zajęło się wielu producentów, co odróżnia ten album od ich poprzednich, w których bitami zajmowali się głównie Gober i Dj Gondek.

Tekstowo wspomogli ich w dwóch kawałkach Młody SMF, oraz Gracjan CWN. Krążek tradycyjnie już dla tej ekipy doprawiony został sporą dawką fenomenalnych cut-ów i skreczy.

Zapraszamy na zakupy online: https://www.stylistuff.net/shop

Styl i Styka – “Nie to samo” [RECENZJA]

Leave a Reply