Enej zapowiada jubileuszowy album zatytułowany “Idealny sen”

“Idealny sen” to jubileuszowy krążek zespołu Enej, który swoją premierę będzie mieć 7 maja, czyli w dziesiątą rocznicę pierwszego finału programu Must be the Music, który okazał się dla zespołu przepustką do sławy.

fot. materiały prasowe

Nowy krążek “Idealny sen” jest podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu. Zawiera wszystkie najważniejsze piosenki bijące do tej pory rekordy popularności na antenach rozgłośni radiowych i w serwisach internetowych.

Fani jednak zapewne zauważą, iż każdą piosenkę zaaranżowano i nagrano na nowo, by podkreślić długą drogę, jaką przeszli muzycy na przestrzeni tych 10 lat. Słuchacze otrzymają więc doskonale znane melodie w nowej odsłonie dźwiękowej cieszącej ucho świeżością i porywającej muzycznym kunsztem.

Na tym jednak nie kończy się seria niespodzianek, bowiem poza znanymi już piosenkami do listy utworów na płycie dołączy kilka zupełnie nowych kompozycji! Jak zwykle w takim wypadku liczyć można na niesamowitą energię, radość płynącą z każdego dźwięku i powiew wschodniej duszy.

Wszystkie, zarówno znane utwory, jak i nowe melodie, sprawiają, że Idealny sen to płyta kompletna, niezwykle energetyczna, choć przepełniona spokojem płynącym z doświadczenia i spełnienia muzyków.

 

Jedna odpowiedź do “Enej zapowiada jubileuszowy album zatytułowany “Idealny sen””

Leave a Reply