Dżej Dżej z zespołu Big Cyc w solowym projekcie. Posłuchaj singla “Mroczny rycerz”

Oto i on – “Mroczny rycerz”. Drugi singiel z solowej płyty Dżej Dżeja “Ósmy dzień tygodnia”, do którego powstał obraz w formie lyric video.

Trwa wiosna, miejmy nadzieję , że wkrótce zakończą się obostrzenia i wszyscy mroczni rycerze ruszą w plener na swych stalowych rumakach. W imię wolności i miłości.

Dżej Dżej wokalista BIG CYCa w czasie pandemii zrealizował nagrania do solowego projektu. To zupełnie inne brzmienia, melodie i jakość bowiem w produkcję zaangażował się Robert Cichy.

Z jednej strony zgrywus i dowcipniś, z drugiej wrażliwy romantyk, zatwardziały podróżnik i miłośnik roweru. Artysta od ponad trzech dekad aktywnie funkcjonujący na polskim rynku muzycznym. Tym razem wystawia na próbę wszystkich swoich fanów.

fot. materiały prasowe

Płyta został nagrana metodą home office, a partnerem Dżej Dżeja na płycie był Robert Cichy, znakomity muzyk i producent, laureat “Fryderyka 2019”. Słychać, że artyści bawią się akordami i brzmieniem, a fani mogą spodziewać się zgrabnych, niebanalnych melodii oraz tekstów zmuszających do refleksji nad życiem, niemniej jednak ze sporą dawką optymizmu.

 

Leave a Reply