Justyna Garbowska prezentuje pierwszy singiel. Posłuchaj utworu “Odnajdę”!

Pierwszy singiel Justyny Garbowskiej zatytułowany “Odnajdę”, ukazał się  13 marca. Utwór utrzymany jest w pop-elektronicznej konwencji. Artystka, która swego czasu wystąpiła w programie “Szansa na sukces” z Kamilem Bednarkiem jest autorką tekstu i muzyki.

Produkcją, miksem oraz masteringiem zajął się Piotr Świętoniowski Peter Saint, znany muzyk i producent z Wrocławia, który na co dzień gra w zespole Anity Lipnickiej oraz w kilku innych zespołach. Twórcami teledysku jest Studio Filmowe Powidok z Lublina, które również ma na koncie teledyski dla Tymka, Sylwii Lipki czy Lil Masti.

Utwór jest w popowo-elektronicznym stylu. W samej produkcji można usłyszeć również nawiązanie do lat 80.

fot. materiały prasowe

Piosenka opowiada o momencie, w którym autorka podejmuje walkę o swoje marzenia. Decyduje się wziąć swoje życie we własne ręce i nie bać się działać. Lata stagnacji porzuca za sobą. Utwór ma być motywacją dla wszystkich, którzy boją się coś zmienić w swoim życiu i stoją w miejscu. Sam teledysk też zachowany jest w klimacie lat 80. i został wykonany w formacie 4:3, co idealnie koresponduje z muzyką.

Nazywam się Justyna Garbowska. Mieszkam w Kluczborku. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam bardziej na poważnie  2 lata temu, rozpoczynając treningi wokalne w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. Chwilę po rozpoczęciu treningów dostałam się do “Szansy na Sukces” z Kamilem Bednarkiem. W zeszłym roku wygrałam pojedynek w konkursie “Twoje 5 minut w Radiu RMF FM”, dzięki czemu dostałam się do finału. Mój cover piosenki Dua Lipa – “Break My Heart” był emitowany w radiu. W zeszłym roku wystąpiłam również jako gość programu O!polskie o poranku, gdzie udzieliłam wywiadu oraz zaśpiewałam cover utworu Billie Eilish. Obecnie pracuje nad drugim singlem, który także będzie w pełni mojego autorstwa.

*****

Utwór “Odnajdę” znajdziecie też na Spotify:  https://tinyurl.com/yu9c8ypz

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply