“Cracow In The Crown”, czyli premierowy utwór Gromee’ego

“Cracow In The Crown” to premierowy utwór Gromee’ego, który powstał we współpracy z kompozytorem Marcinem Nierubcem.

fot. materiały prasowe

“Niespełna rok temu opublikowałem utwór „Hope (Glory To The Heroes)”, który był hołdem dla lekarzy walczących podczas pierwszej fali pandemii. “Cracow In The Crown” jest dedykacją dla miasta, w którym na co dzień żyję i które jak większość polskich miast jest puste, bez uśmiechniętych ludzi, turystów.” – Gromee i dodaje:

” Pierwszy raz widziałem mój kochany Kraków bez ludzi, pierwszy raz spotkałem tutaj taką ciszę… dzielę się z Wami moimi emocjami, które zamknąłem w muzyce. Bądźcie zdrowi”. 

Gromee nie raz udowodnił, że jego muzyczna misja to podnoszenie na duchu, dawanie radości innym ludziom. W tamtym roku szczególnie ta misja była widoczna: „Hope (Glory to the Heroes)” w hołdzie dla medyków, „Another Day” dla wszystkich, którzy nie mogli bawić się na odwołanym przez pandemię Sunrise Fesival czy chociażby nagraną live wersją „Sweet Emotions” dla tych, którzy nie mogli bawić się na koncertach. „Worth it” to kolejny utwór –  taneczny, pozytywny, który oderwie myśli od wyjątkowo ponurej jesieni. Teraz artysta powrócił z nową kompozycją “Cracow In The Crown”.

 

Gromee prezentuje nowy singiel “Worth It”

 

Leave a Reply