Adam Bień i Kasia Węsierska we wspólnym utworze. Posłuchaj singla “Bieguny”!

Adam Bień i Kasia Węsierska połączyli swoje siły przy tworzeniu nowej muzyki, czego efektem jest ich wspólny utwór “Bieguny”. To tego jakże przebojowego utworu powstało lyric video.

Multiinstrumentalista, kompozytor, producent i wokalista – Adam Bień oraz Kasia Węsierska – DJ, prezenterka radiowa, wokalistka i autorka tekstów. Z tego połączenia musiał powstać zaskakujący utwór!

Nowy singiel opowiada głównie o uczuciach, z jakimi mierzy się człowiek będący w związku. Każdy, kto posiada drugą połówkę, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są to zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje, które często się na siebie nakładają.

fot. materiały prasowe

 

“Bieguny” są utrzymane przede wszystkim w klimacie muzyki pop, chociaż będąc bardzo poprawnym, można ten utwór określić mianem ‘Premium Pop’ ze względu na produkcję, melodię i wykonanie. To utwór z potencjałem na radiowy przebój!

Adam Bień to multiinstrumentalista, kompozytor, producent. Pracuje jako muzyk sesyjny w Polsce i za granicą dla wielu znakomitych artystów. Artysta także sam tworzy, produkuje i wydaje własną muzykę. Na polskim rynku pojawiły się dotychczas jego single: “List do A”, “Ty i ja”, “Podaruj mi noc”i Twój świat”. Obecnie Adam Bień oraz Kasia Węsierska – DJ, prezenterka radiowa, wokalistka i autorka tekstów połączyli siły i wspólnie stworzyli i nagrali pozytywny i niezwykle przebojowy utwór “Bieguny”.

INSTAGRAM: www.instagram.com/adambienofficial
FB: www.facebook.com/adambienofficial 

 

fot. okładka singla

Jedna odpowiedź do “Adam Bień i Kasia Węsierska we wspólnym utworze. Posłuchaj singla “Bieguny”!”

Leave a Reply