Łukasz Juszkiewicz prezentuje debiutancki singiel. Posłuchaj utworu “Twój czas”

“Twój czas” to debiutancki utwór Łukasza Juszkiewicza. Wokalista znany, m.in. z III edycji programu The Voice of Poland otwiera nowy rozdział w swoim życiu artystycznym.

“Twój czas” to niezwykle energetyczny utwór, podkreślający niekwestionowaną charyzmę wokalisty. Gdzieś pomiędzy popową lekkością, a rockowym charakterem powstała bardzo przyzwoita propozycja, będąca wizytówką Łukasza. Słychać, że artysta świetnie czuje się w konwencji, w której mógł w pełni pokazać nie tylko swoją osobowość, ale także znaczące możliwości wokalne. W pierwszym zetknięciu zwraca także uwagę mocne postawienie samej kompozycji, która podczas jej trwania nabiera jeszcze większego rozmachu.

fot. okładka singla

Potężne brzmienie w żaden sposób nie staje się przytłaczające – ma być hałas, ale także warto zwrócić na umiejętne wydobycie melodyki. To ona pozwala płynąc temu utworowi i spaja się z głosem wokalisty w jedną całość. I nawet jeśli sama propozycja nie jest znacząco oryginalna, to w zetknięciu z  charakterem artysty nabiera bardziej znaczącego kształtu. Ten utwór pokazuje, że Łukasz Juszkiewicz jest w dobrym miejscu. To jego znaczący start. Czekamy na więcej.

*****

To wsparcie najbliższych nigdy nie pozwoliło mu się poddać. Teraz przekonany, że zawsze należy walczyć o siebie i swoje marzenia, ciechanowianin Łukasz Juszkiewicz powraca z teledyskiem i debiutanckim utworem pt.: “Twój czas”.

Pasję do muzyki odziedziczył w genach. Od wielu lat współpracował ze znanymi artystami sceny muzycznej. Uczestnik III edycji “The Voice of Poland”, laureat między innymi takich programów jak “Szansa na Sukces” oraz wielu prestiżowych, ogólnopolskich festiwali muzycznych. Przezwyciężył przeciwności losu, narodził się na nowo i postanowił walczyć o swoje marzenia.

Łukasz Juszkiewicz to osoba, której muzyka towarzyszy w każdym aspekcie życia. Na co dzień mieszka i pracuje w Ciechanowie. Jest czynnym wokalistą, kompozytorem, instrumentalistą oraz certyfikowanym trenerem śpiewu. Prowadzi własną szkołę wokalną “Voice by Yush”.

Podczas swojej działalności artystycznej realizował oraz uczestniczył w wielu projektach muzycznych. Współpracował między innymi z Marcinem Wyrostkiem (najbardziej znanym akordeonistą w Polsce, zwycięzcą programu “Mam talent”). Jako uczestnik III edycji programu “The Voice of Poland” miał przyjemność śpiewać w drużynie Marka Piekarczyka, natomiast uczestnicząc w programie “Szansa na Sukces” wyśpiewał sobie wyróżnienie utworem Krzysztofa Cugowskiego “Sen o Dolinie”.

W pewnym momencie życia świat kompozytora legł w gruzach. Przeżył ciężki rozwód oraz długą walkę o opiekę nad jedenastoletnim synem, który jest dla niego wszystkim. Wtedy nieoczekiwanie nastąpił punkt zwrotny w życiu wokalisty. Poznał kobietę, która pomogła mu pokonać przeciwności losu i narodzić się na nowo. Dzięki swojej drugiej połówce, która też pisze dla niego teksty oraz rodzinie kompozytor zaczął znów tworzyć. Na nowo poczuł ducha walki i postanowił nie rezygnować ze swoich marzeń. Dzięki współpracy z wytwórnią Delphy Records, nagrał piosenkę „Twój Czas” o przezwyciężaniu emocji, której premiera już w środę 10 marca.

– Utwór z założenia ma motywować do działania, pomagać odkrywać zapomniane pokłady energii, przypominać, że za wszelką cenę trzeba dążyć do celu i nigdy się nie poddawać. Każdy moment jest dobry by stał się punktem zwrotnym w naszym  życiu – mówi wokalista.

Nawiązana współpraca z wytwórnią muzyczną Delphy Records to dla artysty nowe doświadczenie, dzięki któremu mógł jeszcze więcej się nauczyć. Łukasz Juszkiewicz podkreśla, że praca z zespołem profesjonalistów,  zaowocowała powstaniem utworu, z którego jest naprawdę dumny.

Muzyk twierdzi, że dzięki Delphy Records zapoczątkował realizację dalszych planów. Kolejnymi celami są między innymi: debiut podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

https://www.delphy.pl/TwojCzas   

Facebook Łukasza: https://www.facebook.com/juszki

Instagram Łukasza: https://www.instagram.com/juszkiewicz.l

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply