Barbara Parzeczewska zwyciężczynią drugiej edycji The Voice Senior

Barbara Parzeczewska została zwyciężczynią drugiej edycji programu The Voice Senior w Polsce. Wokalistka występowała w drużynie Andrzeja Piasecznego.

Barbara Parzeczewska śpiewa od młodych lat, w wieku 18 lat wzięła udział w Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Postanowiła wyjechać z rodzinnego Szczecina za granicę, by realizować muzyczną pasję. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych. Do udziału w “The Voice…” namówił ją zmarły mąż.

Podczas przesłuchań w ciemno zaskoczyła trenerów swoim wykonaniem “Valerie” Amy Winehouse. Jej głos i energia sceniczna przypadły do gustu trójce trenerów. Pierwszy odwrócił się Andrzej Piaseczny, który został jej trenerem.

fot. materiały promocyjne

W finale 2. edycji programu zmierzyło się ośmioro uczestników: Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak z drużyny Izabeli Trojanowskiej, Kazimierz Górecki i Raisa Misztela z drużyny Alicji Majewskiej, Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski z drużyny Witolda Paszta oraz Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska z drużyny Andrzeja Piasecznego. W drugiej części zobaczyliśmy już tylko czwórkę z nich – Nosowskiego, Misztelę, Pawłowskiego i Parzeczewską.

Przypomnijmy, że zwyciężczyniami poprzedniej edycji są Siostry Szydłowskie, których płyta ukazała się 5 lutego 2021 pod naszym patronatem medialnym.

Premiera płyty Sióstr Szydłowskich

Leave a Reply