Premiera płyty Sióstr Szydłowskich

Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie wygrały program The Voice Senior. Panie występowały w drużynie  Urszuli Dudziak. Wszyscy wielbiciele talentu Sióstr Szydłowskich mogą już cieszyć się ich debiutancką płytą, która dziś ma swoją premierę pod naszym patronatem medialnym.

Album nosi tytuł po prostu „Siostry Szydłowskie”, a ukazał się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Płytę wypełnia osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie śpiewały podczas występu w programie „The Voice Senior”, czyli między innymi utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister, Dolly Parton.

Przypomnijmy, że Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Występ w „The Voice Senior” był ich hołdem dla mamy, która marzyła o tym, że córki zaśpiewają razem na scenie. Nie tylko, że marzenie spełniły, ale wygrały w wielkim stylu. Oczarowały publiczność harmonijnym śpiewem i niebywałym kobiecym wdziękiem, zabierając widzów w swingującą, sentymentalną podróż do lat młodości dzisiejszych seniorów. „Jestem szczęśliwa i bardzo dumna” – mówiła po zwycięstwie Urszula Dudziak, trenerka Sióstr.

Krystyna ma spośród sióstr największe doświadczenie sceniczne. Mieszkająca od lat w Lublinie, występowała przez wiele lat w tamtejszym Teatrze Kameralnym, śpiewała w operetce i zagrała kilkadziesiąt ról. Elżbieta (była nauczycielka chemii) i Jolanta wystąpiły razem przed laty na wielu znanych festiwalach, chociażby na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Jolanta była też wokalistką w zespole Primo Voto.

Tracklista:

1. Sing Sing Sing
2. Lollipop
3. Jolene
4. It’s In His Kiss (The Shoop Shoop Song)
5. Kwiat Jednej Nocy
6. Hula Hana
7. Honey Honey
8. Winter Wonderland

 

Jedna odpowiedź do “Premiera płyty Sióstr Szydłowskich”

Leave a Reply