Martin Englert x Quake z premierowym utworem “Little Bit More”

“Little Bit More” ft. Vox to utwór wyjątkowego projektu, za którym stoją Martin Englert i Tomasz “Quake” Jańczak. Do tej niezwykle ciekawej propozycji powstał animowany teledysk.

Rok 2020 dla wielu z nas okazał się rokiem utraconych nadziei. Świat zmienił się nie do poznania, a wielu z nas uświadomiło sobie, że życie po ustaniu pandemii nigdy nie będzie już takie samo. Są tacy, którzy się z tym nie zgodzą jak i ci, którzy dopatrują się w tym nowych szans oraz nadziei. Są również tacy którym jest wszystko jedno. Od dawna przecież żyją we własnym świecie, rysując go po swojemu. Robią to bez względu na przeszkody na które natrafiają po drodze, własnymi kredkami tak jak i bohater naszej piosenki. Być może oni będą ostatnią nadzieją gdy światu grozić będzie bezpowrotna utrata jego kolorów.

fot. materiały promocyjne

“Little Bit More” to mieszanka nostalgicznej ucieczki od świata który nas otacza z lekką dozą psychodeli. To pogoń za pragnieniami i miłością, które nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Autorami muzyki i producentami utworu są Martin Englert oraz Tomasz “Quake” Jańczak, na co dzień koledzy pracujący w branży gier wideo. Pomysł na teledysk zrodził się w głowie Englerta rok wcześniej, kiedy świat dopiero co stanął w obliczu pandemii. Za nadzór artystyczny nad teledyskiem i przygotowanie animacji odpowiada Michał Tabor. W piosence wykorzystano ścieżki wokalne wyprodukowane przez producentkę posługującą się pseudonimem “Vox”.

Martin Englert to projektant dźwięku i programista audio na co dzień pracujący w branży gier wideo i odpowiadający za udźwiękowienie wielu gier. Englert debiutował już kilka lat temu na antenie radiowej Czwórki singlem “Boldly Whisper”. Od tego czasu jego kolejne utwory kilkukrotnie pojawiały się na antenie lokalnych rozgłośni. Wśród nich “R.I.P. Earth”, “Follow Generation”, “But I Love You” czy wreszcie “Believe In Yourself” który powstał we współpracy z zespołem SiS oraz Piotrem Mędrzakiem, gitarzystą Urszuli.

Tomasz “Quake” Jańczak mieszka na co dzień na Śląsku i ma już za sobą grę w dwóch kapelach – rockowej oraz z zacięciem metalowym. Muzyką pasjonuje się od czasów szkoły podstawowej kiedy to odkrył słynną skrzypaczkę, Vanessę May. Pasjonują go także gry komputerowe, motoryzacja i szeroko rozumiana sztuka. Obecnie wraz z Martinem pracują w jednej firmie gdzie Tomasz zajmuje się koordynacją pracy zespołu QA.

Utwór “Little Bit More” znajdziesz w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/ENGLERTlittlebitmore

 

fot. kadr z klipu

Leave a Reply