Premierowy utwór “Wybrzmiewa” Magdy Szczebiot

“Wybrzmiewa” to autorski singiel altowiolistki, producentki, kompozytorki Magdy Szczebiot, który swoją premierę miał 15 stycznia. Jest to utwór instrumentalny będący połączeniem klasycznego kwartetu smyczkowego, z subtelnymi brzmieniami elektroniki.

W muzyce Magdy słychać inspiracje folklorem, muzyką klasyczną i brzmieniem kwartetu smyczkowego. Zdjęcia teledysku zrealizowano na Podlasiu – na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego oraz Rezerwatu Przyrody Krzemianka.

fot. materiały prasowe

„Wybrzmiewa jest utworem refleksyjnym i powstało w czasach refleksyjnych. Melancholijny, odrealniony, wręcz baśniowy. Pozwala zatrzymać się na chwilę, zastanowić i spojrzeć w głąb siebie.”

 

“Może w tej krótkiej chwili dostrzeżemy to co w nas samych wybrzmiewa? Wspomnienia, wydarzenia, emocje? Dla każdego jest to coś innego. Natura jest dla mnie bardzo ważna dlatego całość osadzona jest w niesamowitych okolicznościach przyrody. Natura mnie inspiruje, pozwala znaleźć prawdę. Ona prowadzi do tego co w nas pierwotne i prawdziwe. Do nas samych.” – jak informuje artystka.

Zrealizowano w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku.

Muzyka: Magda Szczebiot

Miks i mastering: Piotr Wieczorek

Produkcja: Motion Pikczer www.motionpikczer.com

Scenariusz: Michał Liszcz, Natalia Wesołowska

Reżysera: Michał Liszcz

Zdjęcia: Kuba Woźniak

Kierownik produkcji: Natalia Wesołowska

Ruch: Maria Lenczewska

Montaż / Color grading: Michał Liszcz

 

fot. materiały prasowe

 

Leave a Reply