Włodi i 1988 utworem “Krzew” zapowiadają wydanie winyla “W/88”

Włodi oraz 1988 zaprezentowali klip do utworu „Krzew”. Jednocześnie kawałek jest zapowiedzią limitowanego winyla “W/88”.

Winyl to coś, o co dopytywali fani. Najczęstszym hasłem, pojawiającym się pod postami Def Jam Recordings Poland w social mediach, było „Kiedy winyl?”. Wytwórnia wraz z Włodim oraz 1988 ruszyła właśnie z preorderem tej wersji albumu „W/88”, a dodatkowo udostępnia klip do utworu „Krzew”. Premiera winylowej wersji „W/88” zaplanowana jest na 19 marca 2021.

fot. materiały prasowe

“Krzew” to jeden z utworów, który został zdecydowanie najlepiej odebrany przez słuchaczy. Enigmatyczny skład Tonfa zdecydowanie ubarwił uniwersum, które udało się stworzyć Włodiemu oraz 1988.

Przypominamy, że 1988 rozpoczął także pracę nad swoim producenckim albumem, który ma pojawić się na rynku nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Album „W/88” to produkcja niezwykle wyjątkowa. Włodi zdecydował się na współpracę z jednym producentem, nie oznacza to jednak ograniczonej formy tego wydawnictwa. Działanie z połową duetu Syny zaowocowało niezwykle przemyślanymi, surowymi oraz wyjątkowymi utworami. 1988 nadał krążkowi swojego indywidualnego stylu, który wybija go przed szereg.

 

Leave a Reply